Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Płacę podatki tam, gdzie mieszkam

  • kancelaria

Zwracamy się do mieszkańców Gminy Kosakowo, którzy nie dokonali jeszcze zameldowania – płaćmy podatek dochodowy w miejscu swojego zamieszkania, gdyż gminy otrzymują część podatku dochodowego z Budżetu Państwa.

Dzięki zgłoszeniu miejsca zamieszkania na odpowiednim druku w urzędzie skarbowym, pieniądze wrócą do nas poprzez nowe inwestycje, gdyż większą ilością środków finansowych w budżecie gminnym zrealizujemy więcej inwestycji, tym samym podnosząc standard życia w naszym najbliższym otoczeniu.

PITY

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie