Podsumowanie zbiórki krwi

Ponad 10 litrów krwi to wynik pierwszej sobotniej i piątej tegorocznej akcji oddawania krwi w Kosakowie! Na ten wynik złożyły się donacje 23 krwiodawców.

Sołtys Kosakowa, Andrzej Śliwiński dziękuje wszystkim osobom, które przyłączyły się do tego sukcesu. Zzapraszamy do wsparcia kolejnej akcji w sobotę 16 grudnia.

Akcja wspierana przez Gminę Kosakowo, Ultrakrew „Każdy ma swój Krwiobieg”, Bistro Tanie Szamanie, RCKiK w Gdańsku.

ZAPRASZAMY DO KOSAKOWSKIEGO KLUBU HDK!

Wszystkich krwiodawców, sympatyków i wolontariuszy zapraszamy do włączenia się w szeregi nowego Klubu HDK. Jest to pierwsza i jedyna taka grupa na terenie Gminy Kosakowo! Więcej informacji na stronie –  www.facebook.com/KosakowskiKlubHDK

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+