Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Reprezentacja Mechelinek na Zgrupowaniu Hiszpanii

  • kancelaria

Zawodnicy klubu żeglarskiego Yacht & Fun Mechelinki wzięli udział w zgrupowaniu żeglarskim w Hiszpanii, w miejscowości Torrevieja. Wśród uczestników byli również uczniowie Szkoły Podstawowej w Mostach im. Piotra Dunina. Dzieciaki przez 10 dni trenowały zawzięcie w dość ekstremalnych warunkach. Ponad 50 godzin spędzonych na wodzie przy sile wiatru 20-25 węzłów. ,, To było bardzo pracowite, ale i bardzo owocne zgrupowanie. Wracamy mocno rozpływani, z nowymi doświadczeniami i umiejętnościami, gotowi na udział w kolejnych regatach. A w tym roku kalendarz jest mocno napięty – Mistrzostwa Polski do lat 9 w klasie Optimist, Mistrzostwa Polski grupy B, około 10 startów w Pucharze polski oraz Cykl Pucharu Kaszub”- mówi trener Bartosz Bartnicki.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie