Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Rozpoczęcie Roku Szkolnego – Życzenia od Wójta Gminy Kosakowo

  • kancelaria

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, opiekunom i trenerom, pracownikom placówek oświatowych pragnę złożyć życzenia nieustannej satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy wychowywania oraz edukowania nowych pokoleń, wielu sukcesów pedagogicznych i osobistych. Niech
w Państwa szkołach swoje odzwierciedlenie odnajduje złota myśl Philipa Zimbardo: Każde dziecko powinno czuć, że szkoła pomaga mu stać się lepszym człowiekiem.

Wszystkim uczniom pragnę dziś z kolei życzyć wytrwałości w pragnieniu zdobywania coraz większej wiedzy i nowych umiejętności. Niech czas nauki będzie dla Was okazją do jak najlepszego poznawania świata oraz innych ludzi tak, byście w przyszłości mieli z własnej edukacji jak najwięcej pożytku oraz zachowali jak najwięcej niezapomnianych wspomnień.

 

                                                                                 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie