Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Spotkanie konsultacyjne Turystyka – wspólna sprawa

  • kancelaria

W dniu wczorajszym odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące stworzenia bazy informacji turystycznej, dedykowanej strony internetowej oraz mobilnych punktów IT.
Na zaproszenie wójta odpowiedzieli usługodawcy reprezentujący m.in. bazę noclegową, szkółki sportowe, żeglarskie, usługi turystyczne. Do połowy lutego przedstawimy Państwu sposób i formę zgłoszenia swojej usługi do tworzonej bazy. Chcemy wspólnie z Państwem stworzyć katalog usług i potrzebnych informacji dla wypoczywających u nas gości, m.in. bazę noclegową, ofertę gastronomii, punkty usługowe, atrakcje.
O kolejnym spotkaniu zaplanowanym na marzec poinformujemy na stronie internetowej, fb i w Biuletynie Gminnym.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter