Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Stowarzyszenie Port Mechelinki

  • kancelaria

Puchar Mechelinek już za nami.
170 zawodników , 123 jachty , ponad 200 osób towarzyszących. Tak w liczbach wyglądały największe regaty w Gminie Kosakowo. Udało rozegrać się wszystkie z 7 zaplanowanych wyścigów. Jesteśmy dumni z naszych zawodników tych starszych i tych młodszych. Byliśmy reprezentowani przez 20 optymistów , 3 katamarany oraz 2 seniorów na lasarze i OK’dinghy. Wielkie brawa dla uczniów klasy żeglarskiej ze Szkoły Podstawowej z Mostów , dla których były to pierwsze regaty tej rangi w życiu! Jest to dla nas ogromna satysfakcja. Debiut regatowych miała również sekcja Katamaran , w której wystawiliśmy 4 załogi.Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim klubom, zawodnikom, którzy przybyli nie tylko z woj. pomorskiego ale również z dalszych zakątków kraju. W niedzielę odbyło się uroczyste zakończenie na scenie głównej w Mechelinakch. Wszyscy najmłodsi zostali obdarowani nagrodami oraz pamiątkowymi medalami. Regaty zaliczane były do cyklu Pucharu Kaszub a w klasie Optimist B do klasyfikacji Pucharu Polski.
Ogromne brawa dla członków naszego Stowarzyszenia za pomoc w organizacji oraz za tak liczne przybycie. Bez was nie było by tej imprezy! Byliśmy pod wrażeniem zaangażowania , pomocy , współpracy rodziców dzieci z naszego klubu. Wiemy , że z Wami wszystko jest możliwe!
Wśród naszych zawodników , najlepiej wypadli :
Optimist Grupa 0
3 miejsce – Igor Saj
Dziwwczynki :
1 miejsce – Zofia Brzozowicz
2 miejsce – Michalina Klimczak
Optimist UKS :
Dziewczęta :
2 miejsce Anna Pawelczyk
3 miejsce Antonina Pierzchalska
UKS do 9 lat :
2 miejsce Maksymilian Stańko
Grupa B do 9 lat :
1 miejsce – Maurycy Kosmowski
Open:
1 miejsce Paweł Pepliński /Natan Hetmańczyk
2 miejsce Natalia Majewska/Jakub Bentkowski
Organizatorzy : Stowarzyszenie Port Mechelinki , Yacht & Fun Mechelinki
Sponsorzy : racingfoils.eu, GMINA KOSAKOWO , WYDZIAŁ SPORTU GMINY KOSAKOWO , Trefl
Partnerzy : URZĄD Marszałkowski województwa Pomorskiego, Pomorska Federacja Sportu , Radkom Gdynia , @rodziceyachtandfun

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter