Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Strażnicy z wizytą w przedszkolu

  • kancelaria

Przedstawiciele Straży Gminnej w Kosakowie odwiedzili w piątek 17 listopada 2017 roku Przedszkole Podniebny Raj. Celem wizyty było zapoznanie dzieci z zasadami zachowania bezpieczeństwa podczas kontaktu z nieznajomą osobą oraz ataku agresywnego psa. Dzieci wykazały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Dzieci ćwiczyły tzw. pozycję ”żółwika” mająca na celu przybrania pozycji bezpiecznej podczas ataku zwierzęcia. Na koniec zajęć dzieci otrzymały tematyczne kolorowanki nt. bezpieczeństwa, a w ramach podziękowań Straż otrzymała piękną laurkę. Dziękujemy.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie