Święty Mikołaj zawitał do Kosakowa

Wielkimi krokami zbliżają święta, więc i Święty Mikołaj rusza do pracy. Zapraszamy naszych mieszkańców, tych dużych i tych małych do włączenia się w spotkania i imprezy mikołajkowe w naszej gminie. Od pierwszych dni grudnia będzie okazja miło i rodzinnie spędzić czas podczas Mikołajek ze Sztormem Mosty – w niedzielę, 3 grudnia 2017 r., od godz.  12.00 w Hali Centrum Sportowego Kosakowo, od 6 grudnia do końca roku zdobić pierniki w towarzystwie Bałwanka i Elfów w Wiosce Świętego Mikołaja w Dębogórzu Wybudowaniu oraz bawić się na wspaniałych Gminnych Mikołajkach 10 grudnia od godziny 14.00 w Hali Sportowej w Kosakowie.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+