Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Sześć fabrycznie nowych, przegubowych autobusów Mercedes-Benz wprowadzonych do eksploatacji

  • kancelaria

Sześć fabrycznie nowych, przegubowych autobusów Mercedes-Benz wprowadzonych do eksploatacji

Sześć fabrycznie nowych, przegubowych autobusów Mercedes-Benz  wprowadzonych zostało dziś do eksploatacji na linii 146. Autobusy spełniają wygórowane normy czystości spalin oraz posiadają atrakcyjne wyposażenie (klimatyzacja wnętrza, rozbudowana elektroniczna informacja pasażerska, ładowarki USB, itp.) i są oczywiście w pełni niskopodłogowe. Komfort jazdy wraz z innymi pasażerami sprawdzili dziś dyrektor ZKM Gdynia prof. Olgierd Wyszomirski, samorządowcy wiceprezydent Gdyni p. Marek Stępa, wójt gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, zastępca wójta Marcin Majek.

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter