Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Szkoła w Dębogórzu walczy o wyposażenie pracowni komputerowej

  • kancelaria

Szkoła w Dębogórzu walczy o wyposażenie pracowni komputerowej!

Zespół Szkolno-przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i SSM w Dębogórzu zakwalifikował się do finału konkursu „Fabryka Pisanek” organizowanego przez Centrum Riviera.

Już 5 kwietnia wszyscy goście Galerii Riviera będą mogli na żywo obserwować, jak powstają gigantyczne dwumetrowe pisanki. 

W dniach 6 – 8 kwietnia w godz. 10.00 – 20.00 oraz w niedzielę 9 kwietnia w godz. 10.00 – 12.00 trwać będzie wielkie głosowanie na najlepszą pisankę. Główną nagrodą w konkursie jest wyposażenie pracowni komputerowej dla szkoły, której uczniowie stworzą najbardziej oryginalną pisankę. Wyniki zostaną ogłoszone już 9 kwietnia o godzinie 16.00. 

Patronat nad konkursem sprawować będzie Prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek, we współpracy z miastem oraz Radio Gdańsk. Wystawę prac konkursowych Fabryki Pisanek będzie można oglądać na terenie Galerii Riviera do 21 kwietnia.

Do wygrania jest 17 laptopów, ale trzeba zdobyć jak największą liczbę głosów!

Głosować może każdy! Wystarczy w ten weekend odwiedzić Centrum Riviera, najlepiej całą rodziną, i zagłosować na pisankę – Świnka Peppa – wykonaną przez uczniów szkoły w Dębogórzu.

Bardzo prosimy o Państwa głosy!

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie