Teatr Młodzieżowy

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na zajęcia teatralne. Kiedy powstawał dziesięć lat temu, nikt nie przypuszczał, że w przeciągu kilku lat zamieni się w prężnie działającą mini-instytucję, która stała się jednym z najważniejszych filarów gminnej kultury wysokiej, stwarzając fundament pod młodzieżowe środowisko artystyczne. Teatr w naszej Gminie stał się synonimem sztuki ambitnej, uniwersalnej, otwartej. Ponad dwadzieścia premierowych spektakli, ponad 200 uczestników – te liczby mówią same za siebie. Ale jeszcze bardziej mówi za siebie niezwykła pasja oraz radość twórcza, które towarzyszą powstaniu każdej sztuki. Przez lata Teatr zaskarbił sobie wierną i wdzięczną widownię, powstaje praca magisterska mu poświęcona, bywa nawet tematem zajęć wykładowców trójmiejskich uczelni.

Przypomnijmy. Co trzeba zrobić, żeby się zapisać? Z wielkiego pytania Hamleta Być albo nie być należy wybrać to pierwsze. Innymi słowy: przede wszystkim trzeba być, czyli pojawić się na zajęciach i… wytrwać w artystycznej pasji, dobrej zabawie i wyjątkowej atmosferze. Wszystkich chętnych w wieku od 12 do 120 lat zachęcamy do udziału w zajęciach i warsztatach Teatru Młodzieżowego Gminy Kosakowo: zajęcia od 4 września br. w każdy poniedziałek w godz. 18.00-20.00, wtorek i czwartek w godz. 17.00-19.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 58 660 43 04.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+