Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

W trosce o jakość powietrza

  • kancelaria

W dniu 30.11.2018 r.  Straż Gminna przeprowadziła kontrole spalania w instalacjach grzewczych w miejscowości Pogórze. W wyniku kontroli stwierdzono spalanie płyty wiórowej oraz elementów drewnianych pomalowanych farbami oraz lakierami. Sprawcę spalania odpadów meblowych ukarano mandatem karnym.

 

 

 

 

W dniu 29.11.2018 roku podczas patrolu funkcjonariusze Straży Gminnej zwrócili uwagę na wydobywający się czarny dym w okolicy ul. Rumskiej, gdzie pewnie były spalane śmieci. Po przyjeździe na miejsce podejrzenia funkcjonariuszy okazały sie słuszne. Na terenie prowadzonej działalności gospodarczej ujawniono spalanie odpadów w postaci szafki  z laminowanej płyty wiórowej  oraz pozostałości po spalonym tapczanie.  Mundurowi poinformowali właściciela, że spalanie tego typu materiałów jest zabronione i wyniku podjętych czynności właściciel firmy został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. 

     

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter