Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Kosakowo

  • sport

W dniu 24 września 2017 r. na boisku Złote Piaski w Kosakowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Kosakowo dla roczników 2006/2007.Do niedzielnych rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn, które rozegrały mecze zgodnie z harmonogramem rozgrywek. Najlepszą drużyna została Arka Gdynia I, drugie miejsce zajął zespół Dragon Bojano a na trzecim stopniu podium uklasyfikowała się Arka Gdynia II. Najlepszym strzelcem Turnieju, z dorobkiem 6 bramek został Euzebiusz Belka, najlepszym bramkarzem Hubert Barański a zawodnikiem Krzysztof Koss.

Tegoroczne trzy najlepsze zespoły wystąpiły w następujących składach: Arka Gdynia I: Adam Idziaszek, Filip Freiberg, Igor Wiśniewski, Borys Rokita, Artur Radomski, Wiktor Rozmarynowski, Mikołaj Szydłowski, Euzebiusz Belka, Przemysław Zakrzewski, Mikołaj Król; Dragon Bojano: Szymon Daroszewski, Oliwier Bonk, Piotr Starczewski, Piotr Bilski, Hubert Barański, Tymoteusz Rospondek, Oskar Wasilewski, Janusz Zandecki, Oskar Śliwowski, Mateusz Damięcki, Błażej Gieroszek, Kacper Okarmun, Anastazja Krampa, Bartek Borkowski, Paweł Hewelt; Arka Gdynia II: Hubert Różański, Nikodem Pasternacki, Mateusz Kłosowski, Oskar Gnabasik, Igor Dubiela, Martin Małkowski, Miłosz Kaczmarek, Dominik Cichy, Maciej Kolasa, Maksymilian Maciejowski, Paweł Pazura.

Końcowa klasyfikacja Turnieju: 1. Arka Gdynia I, 2. Dragon Bojano, 3. Arka Gdynia II, 4. Arka Gdynia B, 5. Sztorm Mosty I, 6. Sztorm Mosty II.

Pamiątkowe puchary, statuetki i nagrody rzeczowe wręczyli: zastępca Wójta Gminy Kosakowo Pan Marcin Majek oraz Przewodniczący Rady Gminy Kosakowo Marcin Kopitzki.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie