Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej – Rewa 2018

  • sport

W sobotę 28 lipca na plaży w Rewie odbył się kolejny emocjonujący Turniej Siatkówki Plażowej. W tym roku do rozgrywek przystąpiły 4 dwuosobowe drużyny, wśród których znaleźli się zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i drużyny amatorskie. Turniej został przeprowadzony systemem każdy z każdym.

Złoty medal zdobyła para międzynarodowa z Kosakowa i Budapesztu – Maciej Budzisz i Rebka Soós, która w finale pokonała parę z Gdyni – Dominika Bagan oraz Bartosz Perski. W meczu o III miejsce drużyna w składzie – Kazimierz Wróbel i Sergiusz Kot z Rumii i Elbląga pokonała zespół – Dominik Konkol oraz Artur Eliasz z Dębogórza.

Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik. Dla 3 najlepszych zespołów ufundowane zostały nagrody rzeczowe, dyplomy i medale. Pozostałym drużynom wręczono nagrody pocieszenia. Dekoracji zawodników z ramienia Wójta Gminy Kosakowo dokonał Pan Marcin Kopitzki – Przewodniczący Rady Gminy Kosakowo, wraz z Kierownikiem Referatu Sportu, Turystyki i Reakcji – Anną Padée-Kruszczak.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie