Uroczystości z Okazji Obchodów Zakończenia II Wojny Światowej w Europie

Tradycyjnie 8 maja w ramach obchodów Narodowego Dnia Zwycięstwa z okazji rocznicy zakończenia II wojny światowej odbędą się oficjalne uroczystości: o godz. 12.30 w Kwaterze Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w Wojnie Obronnej 1939 r. obok cmentarza w Kosakowie. Następnie złożymy hołd bojownikom o wolność naszej Ojczyzny pod Pomnikiem Żołnierzy WP i AR naprzeciw Urzędu Gminy Kosakowo. Zapraszamy do udziału w ww. uroczystościach wszystkich radnych, sołtysów, liderów społeczności lokalnej i mieszkańców Gminy, aby oddać cześć walczącym żołnierzom.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca.