Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

VI Sołeckie Regaty Żeglarskie

  • kancelaria

Już po raz szósty odbędą się w Mechelinkach Sołeckie Regaty Żeglarskie. Zagrać na żeglarskim nosie sąsiadom – oczywiście w duchu fair play, ale nie bez zaciętej i widowiskowej rywalizacji sportowej – tradycyjnie będą się starały ekipy z poszczególnych sołectw naszej Gminy. Start: 5 sierpnia br. o godz. 13.00, zapisy drużyn od godz. 11.00. Zgłoszenia należy przesłać drogą mailową do dnia 3 sierpnia br. do godz. 18.00 na jeden z adresów: biuro@portmechelinki.com.pl lub Bartosz.bartnicki@gmail.com. Po Regatach przewidziano poczęstunek dla wszystkich uczestników oraz zabawę przy muzyce. Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo, Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Kosakowo, Stowarzyszenie Port Mechelinki. 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie