Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wakacje dla Dzieci i Młodzieży w Gminie Kosakowo

  • kancelaria

Uczniowie szkół Gminy Kosakowo jak co roku wyjeżdżają na kolonie do zaprzyjaźnionych gmin partnerskich: Krościenka, Żerkowa oraz Gminy Dukszty na Litwie.

Pierwszy wyjazd odbył się w terminie 30.06.17r. – 13.07.17r. do Krościenka nad Dunajcem – wsi o charakterze turystyczno-wypoczynkowym w dolinie Dunajca i Krośnicy położonej u podnóża Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Właśnie dobiega końca pobyt kolonistów w mieście Żerków znajdującego się 67 km od Poznania, które naszych uczniów gości w dniach 15.07.2017r. – 28.07.2017r., a do 02.08.2017 r. koloniści przebywają w zaprzyjaźnionej Gminie Dukszty na Litwie w schronisku młodzieżowym w miejscowości Ojrany w obwodzie Wilińskim (30 km od Wilna). Placówka zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, bogatej w walory krajobrazowe co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Na każdej kolonii są organizowane różne formy aktywności tj.: wycieczki piesze, rowerowe, spływy kajakowe, gry i zabawy w terenie.

W tym roku placówki szkolno-oświatowe umożliwiają również dzieciom i młodzieży z Gminy Kosakowo spędzenie wakacji na półkoloniach.
Za nami dziesięciodniowa pełna atrakcji, zabaw, animacji oraz wycieczek pełnych przygód półkolonia zorganizowane przez Szkołę Podstawową w Pogórzu.

Wciąż jednak przed nami wakacje, dlatego życzymy dobrego wypoczynku, sprzyjającej pogody oraz radosnego powrotu do szkół we wrześniu.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie