Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Warsztaty „A Letter to Santa Claus” – List do Świętego Mikołaja

  • kck

7 grudnia 2018 r. w Domu Kaszubskim w Dębogórzu odbyły się warsztaty edukacyjno-plastyczne z j.angielskim. W trakcie przedświątecznej zabawy uczestnicy mieli do wykonania wiele zadań, w tym m. in. musieli pomóc Mikołajowi znaleźć drogę do komina, przez który wrzuci świąteczne prezenty, znaleźć zastępstwo za chorego renifera czy pomóc odczytać list, w którym śnieg rozmazał fragment tekstu.
Kulminacyjnym punktem programu było pisanie listów do Świętego Mikołaja, które to następnego dnia w trakcie Zabawy Mikołajkowej, zostały przekazane Mikołajowi w specjalnie do tego wykonanej świątecznej skrzynce pocztowej.
Na wszystkich uczestników warsztatów czekała gorąca czekolada oraz pierniczki.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter