Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Warsztaty z programowania w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie

  • kck

Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach półkolonijnych z programowania i nie tylko… Spotkania odbywać się będą w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ,,PROJEKTOR-wolontariat studencki”. W programie warsztatów m.in.: budowanie LEGO MINDSTORMS, BE CREO, DASH-DOT oraz specjalna niespodzianka dla Uczestników!
Projekt ma na celu zintegrowanie grupy młodych informatyków, naukę pracy w grupie, pobudzenie wyobraźni dzieci, odkrycie cyber świata oraz pokazanie, że programowanie jest dla każdego małego lub dużego, dla dziewczynki i chłopaka, a wszystko to poprzez zabawę i doświadczenia.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 10 roku życia. Odbywać się będą w dniach 20-24 sierpnia br. w godz. 9:00-13:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. ZAPISY: pod nr tel. 58 620 06 95 lub drogą mailową na adres: kck@kosakowo.pl

Serdecznie zapraszamy !

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter