Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wojewódzkie Święto Edukacji Narodowej

  • kancelaria

W piątek 13 października 2017 roku odbyły się w Gdańsku wojewódzkie uroczystości związane z obchodami Święta Edukacji Narodowej. W niezwykłej scenerii Muzeum II Wojny Światowej miało miejsce wręczenie medali, odznaczeń i nagród dla wyróżniających się w pracy nauczycieli. Z niezwykłą radością i dumą informujemy, że wśród nagrodzonych znaleźli się pedagodzy z naszej gminy. I tak oto :

Decyzją Prezydenta RP za „wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa” Złotym Medalem Zasługi za Długoletnią Służbę odznaczona została pani EMILIA KULA ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Dekoracji dokonał Wojewoda Pomorski pan Mariusz Łuczyk.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej za „szczególne zasługi dla oświaty i wychowania” Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczona została pani MARIOLA SULKOWSKA ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Dekoracji dokonała Pani Kurator dr Monika Kończyk.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej otrzymała pani ANNA SZYMBORSKA – dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mostach.

Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej otrzymała pani RENATA KORYBUT – ORŁOWSKA – wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Pogórzu.

Tak liczne nagrody i odznaczenia są dowodem na to, że osiągnięcia oświatowe naszej gminy są doceniane i zauważane na szczeblu krajowym i wojewódzkim. Serdeczne gratulacje!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter