Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Kosakowie

  • kancelaria

W dniu 1 kwietnia br. nowego Komendanta Komisariatu Policji w Kosakowie Marcina Wittbrodta przywitał zastępca Wójta Marcin Kopitzki.

Starszy aspirant Marcin Wittbrodt – żonaty, ma dwóch synów, wykształcenie wyższe – mgr pedagogiki, ukończył studia podyplomowe Edukacja dla bezpieczeństwa, związany jest z mundurem od 16 lat.

Po przeszkoleniu, które realizował w Szkole Policji w Słupsku, rozpoczął służbę w Komisariacie Policji  we Władysławowie. W tej jednostce wykonywał powierzone mu czynności na kilku stanowiskach służbowych do roku 2011. Następnie przeniesiony został do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku na stanowisko asystenta Wydziału Prewencji, gdzie zajmował się tematyką przestępczości osób nieletnich oraz profilaktyką społeczną, jednocześnie był koordynatorem procedury „Niebieska Karta” w powiecie puckim. W tym okresie ukończył dwa kursy specjalistyczne w Szkole Policji w Słupsku oraz cykl szkoleń dotyczących przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W latach 2013 do 2017 roku doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowisku służbowym kierownika Ogniwa Prewencji w Komisariacie Policji w Kosakowie.

W roku 2017 powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie, gdzie wykonywał swoje obowiązki do marca 2019 roku. W tym też okresie ukończył Szkolenie Oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Rozkazem Personalnym Komendanta Powiatowego Policji w Pucku insp. Rafała Kwapisiewicza z dniem 1 kwietnia 2019 roku powołany został na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w  Kosakowie.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter