Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wycieczka mieszkańców Pogórza

  • kancelaria

Zgodnie z zapowiedzią, w dniach 20.09-24.09.2017 r. mieszkańcy naszej Gminy wybrali się na coroczną wycieczkę autokarową organizowaną tradycyjnie przez radnego i sołtysa wsi Pogórze, Antoniego Strzelca. Tym razem udali się w Karkonosze i do Pragi czeskiej, aby lepiej poznać te odległe zakątki Polski i Czech. Podczas wycieczki zwiedzali Świdnicę, Karpacz, Lubomierz (muzeum filmu „Sami swoi”) czeską Pragę, zdobyli szczyt Śnieżki. Dzięki sprzyjającej pogodzie i wspaniałej obsłudze przewodnika Mariusza Bąka z Kamiennej, udało się zrealizować cały program wycieczki. Wszyscy uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni, choć trochę zmęczeni. Koszty wycieczki pokrywali w całości jej uczestnicy, bez dodatkowego dofinansowania. Organizator i uczestnicy dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspaniałej atmosfery i sprawnej organizacji. Transport podczas wycieczki zapewniał Piotr Rosin z  firmy ROS-TRANS z Kosakowa.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter