Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wystawa Poświęcona Obronie Kępy Oksywskiej

  • kancelaria

Sołtys i Rada Sołecka Dębogórza zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia Wystawy poświęconej Obronie Kępy Oksywskiej w 1939 roku, którą obejrzeć będzie można w Domu Kaszubskim w Dębogórzu dzięki uprzejmości mieszkańca wsi Dębogórze – pana Sebastiana Dragi. Wystawa czynna będzie w sobotę 16 września w godz. 14.00-19.00, w niedzielę 17 września w godz. 12.00-19.00 oraz w poniedziałek 18 września w godz.

08.00-12.00 (termin przewidziany dla szkół). Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie z rekonstruktorami w sobotę od godziny 16.00; w tracie spotkania przewidziano specjalne „wojskowe” atrakcje.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie