Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

X Festiwal Piosenki Dziecięcej ,,Kraina bajkowej piosenki”

  • kck

Zachęcamy wszystkie śpiewające dzieci do udziału w X Festiwalu Piosenki Dziecięcej – Kosakowo 2018. Tegoroczny Festiwal odbywać się będzie pod hasłem ,,Kraina Bajkowej Piosenki” i będzie miał formę jednodniową.

Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 9:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie (ul. Kaszubska 11).

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 kwietnia 2018 r. do godz. 16:00 osobiście (w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury – Rewa, ul. Morska 56) lub drogą elektroniczną na adres kck@kosakowo.pl z tytułem: Festiwal – zgłoszenie.

Uwaga: po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Regulamin – Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2018

Karta Zgłoszenia – Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2018

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter