Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

XI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ ,,ROZŚPIEWANE PROMYKI-SŁONECZNA MELODIA”

  • kck

Zachęcamy wszystkie śpiewające dzieci do udziału w XI Festiwalu Piosenki Dziecięcej – Kosakowo 2019. Tegoroczny Festiwal odbywać się będzie pod hasłem ,,Rozśpiewane Promyki-Słoneczna Melodia” i będzie miał formę jednodniową. Wydarzenie odbędzie się 16 maja br. o godz. 09:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie (ul. Kaszubska 11).

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 maja 2019 r. do godz. 14:00 osobiście (w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury – Rewa, ul. Morska 56) lub drogą elektroniczną na adres kontakt@kulturakosakowo.pl z tytułem: Festiwal – zgłoszenie.

Uwaga: po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Więcej informacji, Regulamin oraz Kartę zgłoszenia znaleźć można na stronie internetowej www.kulturakosakowo.pl/konkursy.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter