Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

XI Festiwal Piosenki Żołnierskiej o Złoty Buzdygan Kosakowo 2017

  • kck

Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik oraz Kosakowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w XI Festiwalu Piosenki Żołnierskiej Kosakowo 2017, który odbędzie się w dniach 21 – 22 października w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie (21 października od godz. 14:00 – Przesłuchania konkursowe, 22 października od godz. 16:00 – Koncert Galowy).

Festiwal w trakcie swojej kilkuletniej tradycji zdobył już sympatię wiernej publiczności oraz uznanie w kręgach kulturalnych i wojskowych. Organizatorzy Festiwalu wyrażają nadzieję, że wśród wokalistów, zespołów oraz chórów znajdą się entuzjaści piosenki wojskowej i patriotycznej, dzięki czemu – podobnie jak w ubiegłych latach – spotkamy się w licznym gronie. Życzymy wielu artystycznych emocji na najwyższym poziomie.

 

Regulamin Festiwalu Piosenki Żołnierskiej 2017

Karta Zgłoszenia – Festiwal Piosenki Żołnierskiej 2017

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter