Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

XX Biegi Grand Prix Powiatu Puckiego

  • kancelaria

13 maja 2017 r. odbędzie się drugi etap XX Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty Powiatu Puckiego. Juniorzy do lat 15 będą mieli do pokonania dystans ok. 2,5 km, a biegacze z kategorii Open – ok. 5 km. Tegoroczna trasa zaczynać się będzie i kończyć przy pętli autobusowej w Mechelinkach i prowadzić wzdłuż klifu, a następnie leśnymi i polnymi drogami Mechelinek i Pierwoszyna.Start: godz. 10.00. Zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.30. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 58 660 43 04. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej, Starostwo Powiatowe w Pucku. Kolejny etap zawodów odbędzie się w Krokowej 24 czerwca br.

REGULAMIN-XX BIEGOWE GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO 2017

 

Trasa:

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie