Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

XXI Biegi Grand Prix Powiatu Puckiego

  • sport

Bieg wystartuje z plaży w Mechelinkach vis a vis świetlicy sołeckiej ul. Nadmorska. Trasa biegu przebiegać będzie plażą w stronę Rewy, z powrotem po ściezkach pieszych Mechelińskich Łąk.

19 maja 2018 r. odbędzie się drugi etap XXI Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty Powiatu Puckiego. Juniorzy do lat 15 będą mieli do pokonania dystans ok. 2,5 km, a biegacze z kategorii Open – ok. 5 km. Tegoroczna trasa wystartuje z plaży w Mechelinkach vis a vis świetlicy sołeckiej ul. Nadmorska. Trasa biegu przebiegać będzie plażą w stronę Rewy, z powrotem po ścieżkach pieszych Mechelińskich Łąk. Start: godz. 10.00. Zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.30. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 58 679 23 90. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej, Starostwo Powiatowe w Pucku. Kolejny etap zawodów odbędzie się w Krokowej 23 czerwca br.

Regulamin – XXI Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego 2018 

Trasa biegu na dystansie ok. 2,5 km (Juniorzy, kategoria do 15 lat)

Trasa biegu na dystansie ok. 5 km OPEN

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie