Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zabawa Mikołajkowa dla dzieci

  • kck

Wielkimi krokami zbliżają się już Święta, a zatem wszystkie dzieci: zarówno maluszki, jak i nieco starsze, zapraszamy na wspaniałą Zabawę Mikołajkową, organizowaną przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Kosakowskie Centrum Kultury w niedzielę 10 grudnia 2017 r. o godz. 14:00 na Hali Sportowej w Kosakowie
(ul. Żeromskiego 11). Na naszych milusińskich czekać będzie moc atrakcji: wielkie dmuchańce, mikołajkowa fotobudka, gry, zabawy, konkursy oraz – dla najmłodszych dzieci (w wieku do 12 lat) – mikołajkowe upominki. Tradycyjnie, wspólnie oczekiwać będziemy niezapomnianej wizyty Świętego Mikołaja.
Zabawa Mikołajkowa to również doskonała okazja do przebrania się w fantazyjne stroje, do czego wszystkich bardzo zachęcamy.

Uwaga: Wszystkich uczestników (zarówno dzieci i opiekunów) obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem do hali sportowej.

Zabawa Mikołajkowa dla dzieci 2017 – Regulamin

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter