Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zabawa Mikołajkowa dla dzieci z Gminy Kosakowo

  • kck

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z Gminy Kosakowo na wspaniałą Zabawę Mikołajkową organizowaną przez Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek oraz Kosakowskie Centrum Kultury. Zabawa odbędzie się w sobotę 8 grudnia 2018 r. o godz. 14:00 w Centrum Sportowym w Kosakowie (ul. Żeromskiego 11). Na naszych milusińskich czekać będzie mnóstwo atrakcji: spektakl, wielkie dmuchańce, mikołajkowa fotobudka, gry, zabawy i konkursy. Punktem kulminacyjnym będzie przybycie Świętego Mikołaja, który wszystkim dzieciom od 1 do 12 roku życia rozda świąteczne upominki. 

Zachęcamy dzieci do przebrania się w różne ciekawe stroje, gdyż wybierzemy króla i królową zabawy mikołajkowej.

Przypominamy naszym milusińskim o przygotowaniu ciekawych kreacji, które zachwycą swoją pomysłowością i wyjątkowością. Za najciekawsze pomysły wybrane dzieci otrzymają upominki, a król i królowa tradycyjnie koronę i berło.

Uwaga!
Wszystkich uczestników (zarówno dzieci jak i opiekunów) obowiązuje zmiana obuwia przed wejściem do hali sportowej.

 Regulamin

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter