Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zabawa Mikołajkowa w Gminie Kosakowo 2018

  • kck

W sobotę 8 grudnia br. odbyła się Zabawa Mikołajkowa, na którą licznie przybyły całe rodziny ze swoimi pociechami, by wspólnie z Bałwankiem Tiko, Królową Fruncją oraz innymi postaciami z bajki oczekiwać wizyty Świętego Mikołaja. Zabawa zorganizowana przez Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek oraz Kosakowskie Centrum Kultury obfitowała w niezliczone atrakcje. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanego placu zabaw, tańczyć i bawić się z animatorami oraz wziąć udział w wielu konkurach z nagrodami. W tym roku również zostało stworzone kreatywne stoisko, tym razem z tworzenia stroików świątecznych, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno dzieci jak i całe rodziny mogły wykonać pamiątkowe zdjęcia w specjalnie przygotowanej mikołajkowej fotobudce. Zwieńczeniem niesamowitej zabawy było przybycie Świętego Mikołaja z workiem prezentów dla wszystkich dzieci.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom:

OPEC – producent i dostawca ciepła na terenie Gdyni, Rumi, Wejherowa i części gminy  Kosakowo.

PGE Energia Ciepła – największy na Pomorzu producent ciepła i energii elektrycznej, właściciel elektrociepłowni w Gdańsku i Gdyni.

Nadleśnictwo Gdańsk z siedzibą w Gdyni – fundator świątecznej choinki

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter