Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zaduszki Morskie w Rewie

  • kck

1 i 2 listopada wspominamy tych, którzy odeszli. Jak każdego roku, Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, Proboszcz Parafii pw. Św. Rocha w Rewie ks. prałat Michał Oksiuta oraz Kosakowskie Centrum Kultury zapraszają do uczestnictwa w Zaduszkach Morskich, organizowanych w czwartek 2 listopada 2017 r. w Rewie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 17:00 Mszą Świętą w Kościele pw. Świętego Rocha. Po Mszy nastąpi przemarsz z kościoła na Ogólnopolską Aleję Zasłużonych Ludzi Morza im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rewie, gdzie pod Krzyżem Morskim zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze, a na wody Zatoki Puckiej puszczony zostanie symboliczny wieniec.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter