Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zaduszki Morskie w Rewie

  • kck

2 listopada to Dzień Zaduszny, w którym to wspominamy tych, którzy odeszli. Z tej okazji, jak co roku, Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, Proboszcz Parafii pw. Św. Rocha w Rewie ks. prałat Michał Oksiuta oraz Kosakowskie Centrum Kultury zapraszają na Zaduszki Morskie, aby oddać hołd tym, którzy swoje życie związali z morzem, jak i tym którzy zginęli na morzu.  Obchody odbędą się w piątek 2 listopada 2018 r. Rozpoczną się o godz. 17:00 Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Rocha w Rewie. Po Mszy nastąpi przemarsz z kościoła na Ogólnopolską Aleję Zasłużonych Ludzi Morza im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie pod Krzyżem Morskim zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze, a na wody Zatoki Puckiej puszczony zostanie symboliczny wieniec.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter