Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zakończenie IV edycji Żeglarskiego Pucharu Kaszub w Gminie Kosakowo

  • sport

Dnia 27 października w Domu Kultury w Pierwoszynie w godzinach 12-15 odbędzie się zakończenie całego cyklu regat zaliczanych do Żeglarskiego Pucharu Kaszub. Dzięki doskonałej organizacji regat w Mechelinkach w tym i zeszłym roku przez Stowarzyszenie Port Mechelinki, Pomorski Związek Żeglarski postanowił przyznać takie wyróżnienie naszej gminie. Podczas uroczystości zostanie ogłoszona klasyfikacja generalna po 6 regatach, które odbyły się w 6 różnych gminach: (Mechelinki- Kosakowo, Ostrzyce – Somonino, Chmielno, Złota Góra – Kartuzy, Wdzydze, Stężyca). Statuetki odbiorą zarówno juniorzy jak i seniorzy w klasach: Optimist 0 , Optimist UKS , Cadet , Omega , Open.
Organizatorami zakończenia są: Stowarzyszenie Port Mechelinki, Gmina Kosakowo, Pomorski Związek Żeglarski.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie