Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zakończenie Sezonu Stowarzyszenia Port Mechelinki oraz Yacht Klubu Mechelinki

  • kancelaria

W miniony weekend Stowarzyszenie Port Mechelinki oraz Yacht Klub Mechelinki  uroczyście zakończyli sezon żeglarski 2017 oraz Program Edukacji Morskiej i Żeglarskiej w Gminie Kosakowo. Był to czas podsumowania i rozliczenia z tego co udało się zrobić w tym roku. Sezon był bardzo pracowity. Jest się czym pochwalić. Między innymi regaty Pucharu Kaszub organizowane w Mechelinkach oraz 2 miejsce w klasyfikacji klubów w tym cyklu. Jednak na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Wielu zawodników otrzymało wyróżnienia za dobre wyniki oraz wzorową postawę. Impreza przebiegła jak zwykle w przemiłej atmosferze dzięki zaangażowaniu wszystkich członków, zawodników i rodziców..

To jednak nie koniec. Żeglarze pracują cały rok. W planach na zimę między innymi : basen , zajęcia teoretyczne , zajęcia fizyczne , warsztaty szkutnicze , siłownia dla starszych.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter