Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zaproszenie na Dożynki Gminy Kosakowo

  • kck

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kosakowo oraz Gości na Dożynki Gminne, które odbędą się w najbliższą sobotę tj. 8 września 2018 r. w Kosakowie na placu przy ul. Żeromskiego. Dożynki rozpoczynają się o 13:40 przemarszem spod kościoła w Kosakowie, skąd barwny korowód przejdzie na plac, gdzie odbędzie się Msza Święta o godz. 14:00. Następnie od godz. 15:10 odbędą się występy artystyczne lokalnych zespołów regionalnych, wystąpi Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo, Zespół Kosakowianie, Chór Morzanie, Zespół Dębogórskie Kwiatki, Zespół Jantarki oraz Młodzi Artyści ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Od godz. 18:00 rozpocznie się część programu artystycznego, w którym będzie można zobaczyć i posłuchać różne style muzyczne od biesiady po rocka.

Program koncertów:
18:00  Weronika Korthals z Zespołem
19:00  Kamilo
19:40  Diadem
20:30  Folk Kapela Góralska Hora
21:30  Jary Oddział Zamknięty

Tegoroczne Święto Plonów zakończy się o godz. 23:00 pokazem sztucznych ogni.

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter