ZARZĄDZENIE WOJEWODY POMORSKIEGO z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Kosakowo w okręgu wyborczym

ZARZĄDZENIE  WOJEWODY POMORSKIEGO
z dnia 15 lutego 2017 r.  w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Kosakowo w okręgu wyborczym Nr 8 w Dębogórzu

obejmującym ulice: Borowikowa, Cytrynowa, Grzybowa, Jagodowa,  Kukurydziana, Leśna Polana, Łubinowa, Oliwkowa, Owocowa, Partyzantów, Pomarańczowa, Poziomkowa, Roślinna – nr. nieparzyste od nr. 9, nr. parzyste od nr 32,  Rydzowa, Rzepakowa, Słonecznikowa, Wiosenna, Zielna.

Więcej na stronie internetowej www.kosakowo.pl / BIP/ Inne/Wybory i Referenda.

Zarządzenie Wojewody Pomorskiego z dnia 15 lutego 2017 r w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Gminy Kosakowo w okręgu wyborczym Nr 8

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca.