Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zawody – Szlakiem Oktawii Nowackiej – Kosakowo

  • sport

Przy pięknej pogodzie dnia 26.05.2018 r. w Centrum Sportowym Kosakowo rozegrana została 4 edycja zawodów z cyklu „Szlakiem Oktawii Nowackiej od dwuboju do pięcioboju”. Uczestników zawodów bardzo miło powitał wielki propagator sportu – Wójt Gminy Kosakowo p. Jerzy Włudzik, który otworzył zawody, życząc zawodnikom ustanowienia rekordów życiowych.

Oczywiście w tym dniu organizatorzy zawodów nie zapomnieli o naszych kochanych mamach! Na ręce mamy najmłodszej uczestniczki zawodów 5-cio letniej Róży Czoczys, zostały złożone serdeczne życzenia naszym kochanym mamom!

W zawodach tego dnia dominowali zawodnicy ze szkoły SP 39 Gdynia, występujący w barwach UKS „Gromik” Gdynia oraz uczniowie z SP 40 Gdynia. Rywalizacje drużynową i Puchar Wójta Gminy Kosakowo zdobyli uczniowie z UKS „Gromik” Gdynia. Szczegółowe wyniki dostępne są w załączniku.

2018.05.26 Dwubój dziewcząt – wyniki.                      2018.05.26 Dwubój chłopców – wyniki.

 

Więcej zdjęć po linkiem: https://photos.app.goo.gl/C7HZvaC4aguDwxRj1

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie