Zbiórka publiczna

W lipcu i sierpniu br. Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci z Gminy Kosakowo „DORASTAĆ” z siedzibą w Rewie, ul. Kujawska 24, przeprowadziła zbiórkę publiczną (nr decyzji: OO.5311.4.2014.KS. wydanej przez Wójta Gminy Kosakowo). Podczas zbiórki sprzedano przedmioty za łączną kwotę 1409,00 zł.

Koszt pozyskania przedmiotów wyniósł 380,22 zł co stanowi jedyny koszt przeprowadzenia zbiórki. Uzyskane środki w wysokości 1028,78 zł w całości przeznaczono na zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla dzieci z Gminy Kosakowo co potwierdza rachunek.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+