Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Złoty medal Moniki w MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU w LEKKIEJ ATLETYCE !

  • kancelaria

W sobotę 9.09.2017 roku w Słupsku odbyły się MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW ( U-16) w LEKKIEJ ATLETYCE. 

Do rywalizacji stanęli najlepsi lekkoatleci z ponad 40 klubów województw: POMORSKIEGO i KUJAWSKO-POMORSKIEGO.  W mocno obsadzonym biegu na 600 m, MONIKA PIETROŃ zawodniczka ULKS SKOCZEK Pogórze, zdobyła złoty medal prowadząc od startu do mety.  Podopieczna trenera Wojciecha Niemkiewicza uzyskała bardzo dobry wynik 1,37,91 s zapewniając sobie awans do MISTRZOSTW POLSKI U-16 w Białej Podlaskiej . W w/w zawodach na punktowanych miejscach znaleźli się również: AGATA KRZYŻANOWSKA i KACPER BIESZKE.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za start w Mistrzostwach Polski -to już 29.09.2017 roku.

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie