Zmiana organizacji ruchu dnia 1 listopada

Wójt Gminy Kosakowo zawiadamia, że w dniu 1 listopada br. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w ciągu drogi gminnej ul. Rzemieślniczej w Kosakowie, polegająca na wprowadzeniu na tej drodze ruchu jednokierunkowego i objazdu do cmentarza komunalnego przez wieś Pierwoszyno ulicami: Żeromskiego, Kaszubska, Rumska, Rzemieślnicza, Chrzanowskiego, zmiana organizacji ruchu dotyczy również drogi powiatowej nr 1516G ul. Szkolnej w Mechelinkach, polegająca na lokalizacji dodatkowego przystanku autobusowego, zgodnie z przedstawionym i zatwierdzonym projektem.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+