Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

ZUS w Pucku zaprasza na bezpłatne szkolenie

  • kancelaria

 

9 listopada 2017 r. w Inspektoracie ZUS w ZUS w Pucku przy ul. E. Orzeszkowej 3 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń.

Szkolenie rozpocznie się o 10.00.

Szkolenie związane jest ze zmianami w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 1 stycznia 2018 roku. Przedsiębiorcy otrzymają wówczas jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Cztery przelewy zastąpi jeden, a to oszczędność czasu            i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje: zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r., zasady opłacania składek od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające z wdrożenia tej zmiany.

Eksperci odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Dodatkowo będzie można również założyć bezpłatny profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS  oraz uzyskać informacje o elektronicznych usługach oferowanych przez ZUS.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: maria.korthals@zus.pl lub pod numerem 58 6745750.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter