Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.

Przewodniczący Rady Gminy

Kopitzki Marcin

Rewa
marcin.kopitzki@kosakowo.pl
tel. 696-486-516

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Roszak Bożena

Suchy Dwór
roszak@kosakowo.pl
tel. 608-636-149

Radni

Brzozowska Alicja

Kazimierz i Dębogórze Wyb.
brzozowska@kosakowo.pl

Chajęcki Jacek

Suchy Dwór
jacek.chajecki@kosakowo.pl

Fajks Adam

Pogórze
adam.fajks@kosakowo.pl

Gloza Beata

Dębogórze
gloza@kosakowo.pl

Litwin Sylwester

Mosty
sylwester.litwin@kosakowo.pl

Majek Marcin

Dębogórze
marcin.majek@kosakowo.pl

Marek Mirosław

Kosakowo
marek@kosakowo.pl

Piotrowska Mirosława

Mechelinki i Mosty
miroslawa.piotrowska@kosakowo.pl

Sorn Lucyna

Mosty
sorn@kosakowo.pl

Stankiewicz Jerzy

Kosakowo
jerzy.stankiewicz@kosakowo.pl

Strzelec Antoni

Pogórze
strzelec@kosakowo.pl

Śliwińska Wiktoria

Pierwoszyno
sliwinska@kosakowo.pl

Wronowska Barbara

Pogórze
barbara.wronowska@kosakowo.pl