Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Rada gminy

Rada Gminy Kosakowo 2018-2023
   
Śliwiński Andrzej
Telefon kontaktowy: 664-736-959 
E-mail: sliwinski@kosakowo.pl
Dyżury: Spotkania z interesantami po wcześniejszym umówieniu (emailowo lub telefonicznym), pok. 208 Urzędu Gminy w Kosakowie
Funkcje: Przewodniczący Rady Gminy Kosakowo
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji
Okręg wyborczy: Okręg nr 6 (Kosakowo)
   
Fajks Adam
Telefon kontaktowy: 608-514-295
E-mail: adam.fajks@kosakowo.pl
Funkcje: Wicerzewodniczący Rady Gminy Kosakowo
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju,

Komisja ds. Społecznych i Edukacji

Okręg wyborczy: Okręg nr 12 (Pogórze)
   
Buchna Marcin
E-mail: buchna@kosakowo.pl
Funkcje:  –
Komisje: Komisja Rewizyjna
Okręg wyborczy: Okręg nr 3 (Mosty)
   
Gloza Beata
E-mail: gloza@kosakowo.pl
Funkcje: Przewodnicząca Komisji ds. Finansów i Strategii Rozwoju
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju,

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy: Okręg nr 9 (Dębogórze)
   
Kaszuba Waldemar
E-mail: kaszuba@kosakowo.pl
Funkcje:  –
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju
Okręg wyborczy: Okręg nr 10 (Pogórze)
   
   
Marek Mirosław
E-mail: marek@kosakowo.pl
Funkcje: Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju,

Komisja Rewizyjna

Okręg wyborczy: Okręg nr 7 (Kosakowo)
   
Melzer Józef
E-mail: melzer@kosakowo.pl
Funkcje: Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji,

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy: Okręg nr 8 (Dębogórze, Dębogórze Wybudowanie, Kazimierz)
   
Nastały Ewa
E-mail: nastaly@kosakowo.pl
Funkcje: Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju,

Komisja Rewizyjna,

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy: Okręg nr 14 (Suchy Dwór)
   
Piotrowska Mirosława
E-mail: miroslawa.piotrowska@kosakowo.pl
Funkcje: Przewodnicząca Komisji Wniosków, Skarg i Petycji
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju,

Komisja Rewizyjna,

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy: Okręg nr 2 (Mosty)
   
Przysiecki Michał
E-mail: przysiecki@kosakowo.pl
Funkcje:  –
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji,

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy: Okręg nr 13 (Pogórze)
   
Roszak Bożena
E-mail: roszak@kosakowo.pl
Funkcje: Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych i Edukacji
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji
Okręg wyborczy: Okręg nr 15 (Suchy Dwór)
   
Sorn Lucyna
E-mail: sorn@kosakowo.pl
Funkcje: Wiceprzewodnicząca Komisji ds. Społecznych i Edukacji
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji,

Komisja Rewizyjna

Okręg wyborczy: Okręg nr 1 (Mosty)
   
Strzelec Antoni
E-mail: strzelec@kosakowo.pl
Funkcje: Wiceprzewodniczący Komisji ds. Finansów i Strategii Rozwoju
Komisje: Komisja ds. Finansów i Strategii Rozwoju
Okręg wyborczy: Okręg nr 11 (Pogórze)
   
Szydowska Alina
E-mail: szydowska@kosakowo.pl
Funkcje:  –
Komisje: Komisja ds. Społecznych i Edukacji
Okręg wyborczy: Okręg nr 5 (Pierwoszyno)