Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Dni Gminy Kosakowo

  • kck

Prawdziwym ukoronowaniem sezonu letniego są tradycyjne Dni Gminy Kosakowo 2017 organizowane
przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika, Kosakowskie Centrum Kultury, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o. Dębogórze-Kosakowo oraz Yacht Club Rewa. W tym roku będziemy je obchodzić tanecznie i widowiskowo, dla każdego znajdzie się wiele atrakcji.

  • 13 sierpnia – Kosakowska Gala Disco Polo w Kosakowie
  • 14 sierpnia – Festyn Żeglarski w Mechelinkach
  • 15 sierpnia – Festyn Kaszubski w Rewie

13 sierpnia gorąco zapraszamy na Kosakowską Galę Disco Polo, podczas której na scenie zaprezentują się czołowi wykonawcy muzyki tanecznej: JORRGUS, EXTAZY, SOLEO, FREAKY BOYS, a także MARIO BISCHIN. Na wszystkich Uczestników czekać będzie prawdziwa muzyczna uczta i moc atrakcji !

Natomiast wszystkich miłośników żeglarstwa i szantów zapraszamy na Festyn Żeglarski 14 sierpnia na scenie plenerowej w Mechelinkach by zakosztować typowo żeglarskiej muzyki i dobrej zabawy. Podczas koncertu wystąpią: Ryszard Muzaj, Kamil Badzioch oraz zespoły KUBRYK i FUCUS.

Kolejnego dnia-15 sierpnia przeniesiemy się do Rewy, by wraz z Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim o. Dębogórze-Kosakowo wziąć udział w tradycyjnie odbywającym się Festynie Kaszubskim. Tu również nie zabraknie atrakcji, poza występami zespołów regionalnych będziemy mogli posłuchać koncertu zespołu FUCUS i CamaSutra oraz bawić się z zespołem BLIZA.

Wstęp na planowane imprezy jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

RKIS

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie