IX Festiwal Piosenki Dziecięcej ,,Błękitna Melodia – Z piosenką na fali”

• kck

Zachęcamy wszystkie śpiewające dzieci do udziału w IX Festiwalu Piosenki Dziecięcej – Kosakowo 2017. Tegoroczny Festiwal odbywać się będzie pod hasłem Błękitna Melodia – Z piosenką na fali i- wzorem ubiegłorocznych edycji – podzielony zostanie na dwa etapy: pierwszy – Przesłuchania konkursowe – 18 maja br. od godz. 9:00, natomiast na Koncert Galowy Festiwalu zapraszamy 25 maja o godz. 17:00 (wstęp wolny). Udział w nim wezmą ci, którzy pomyślnie przebrną eliminacje.

Zarówno Przesłuchania konkursowe, jak i Koncert Galowy, odbędą się w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 8 maja 2017 r. do godz. 16:00 osobiście ( w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury – Rewa, ul. Morska 56) lub drogą elektroniczną na adres rkis@kosakowo.pl z tytułem: Festiwal – zgłoszenie. Uwaga: Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Regulamin – Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2017
Karta zgłoszenia – Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2017