VIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo

• sport

Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik we współpracy z Akademią      Szachową 8×8 pani Marzeny Gajlewicz zapraszają na VIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo – w sobotę 18 listopada 2017 r. o godz. 9.00, w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie ( ul. Kaszubska 11). Turniej prowadzony będzie systemem szwajcarskim w tempie 2×15 min na partię (7 rund), w kategoriach: Dzieci, Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Open; przewidziane są również nagrody dla najlepszej kobiety turnieju, najlepszego szachisty Gminy Kosakowo oraz najstarszego i najmłodszego gracza. Zapisy przyjmuje Akademia Szachowa pani Marzena Gajlewicz (tel. 606-940-872 lub sms; e-mail: szachy.mgajlewicz@gmail.com; sport@kosakowo.pl ) do czwartku 16 listopada do godz. 16.00. Limit uczestników – (decyduje kolejność zgłoszeń); nie przewiduje się zapisów w dniu Turnieju. Regulamin turnieju, z którym należy się zapoznać, dostępny jest na stronie oraz w siedzibie Referatu ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kosakowie (Centrum Sportowe Gimnazjum w Kosakowie), ul. Żeromskiego 11.