Zajęcia Tańca Towarzyskiego w Gminie Kosakowo

• sport

Wójt Gminy Kosakowo przy współpracy ze Studiem tańca Latino Cafe Gdynia ma zaprasza wszystkie dzieci z Gminy w wieku 6-12 lat na zajęcia tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywać się będą w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie ul. Kaszubska 11, w każdy poniedziałek w godzinach 17.30 – 18.30.( sala główna), 16:30 grupa zaawansowana.Rozpoczęcie zajęć nastąpi 18.09.2017 o godzinie 17.30

Zajęcia prowadzi profesjonalna para taneczna międzynarodowej klasy S – Maciej Matczak i Marta Natywo.
Program zajęć przewiduje naukę tańców towarzyskich m.in. samba, cha cha, jive, polka, walc, quickstep.
W krótkim czasie wszyscy uczestnicy zajęć zostaną przygotowani do wzięcia udziału w konkursach tanecznych i turniejach tańca.

Zapisy:

1. Na stronie www.latinocafe.gd.pl
2. Bezpośrednio na zajęciach u instruktora

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (decyduje kolejność zgłoszeń)!

Więcej informacji w Referacie ds. sportu, kultury fizycznej, turystyki i rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo, ul. Żeromskiego 11, Kosakowo- Gimnazjum. Tel. (58) 679-23-90.