Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
Na półmetku trasy

Na półmetku trasy

Jestem na półmetku, za mną 310 km. Zrobiłem dwa crossy rzeki Ekwi, wieczorem kolejny cross. Idzie się ciężko, wózek wywraca się na kamieniach. Pogoda dość zmienna, pada deszcz, po chwili zaczyna się wypogadzać. Pozdrowienia z Kanady Marcin Zapraszam do śledzenia […]

Czytaj dalej
Marcin Gienieczko relacja z Gór Mackenzie

Marcin Gienieczko relacja z Gór Mackenzie

W ciągu 7 dni przeszedłem 230 km. Dziennie pokonuję ok. 30 km, warunki dość trudne, ponieważ wózek jest bardzo przeciążony. Obawiam się, czy wytrzyma, ale mam nadzieję, ze tak. Do tej pory na wszystkich swoich wyprawach miałem podobne wózki i […]

Czytaj dalej
Podwójny  trawers gór Mackenzie w stylu sportowym będzie realizował podróżnik i sportowiec Marcin Gienieczko

Podwójny trawers gór Mackenzie w stylu sportowym będzie realizował podróżnik i sportowiec Marcin Gienieczko

Podróżnik Marcin Gienieczko wyrusza na kolejną wyprawę. Ambasador sportowy Gminy Kosakowo postanawia samotnie dokonać pieszego  podwójonego  trawersu gór Mackenzie.  Przejście legendarnego szlaku Canol w płn Kanadzie będzie dużym wyzwaniem. Czym jest szlak Canol?  Podczas drugiej wojny światowej Odział Inżynieryjny amerykańskiej […]

Czytaj dalej