logo

 

⚠ Poniżej załączamy komunikat gminnego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Peko sp. zo.o.  03.07.2024 

Dzień dobry,

informuję, że Energa Operator ponownie zaplanowała wyłączenie prądu w związku z przebudową ul. Gdyńskiej. W związku z tym w środę dokonamy kolejny raz przestrefowania sieci wodociągowej, celem zapewnienia jej dostawy wszystkim odbiorcom, jednak mogą nastąpić spadki ciśnienia. Tym razem planowana przerwa w dostawie prądu ma wystąpić od godz. 8 do godz. 16.

Poprzednie informacje od Energa Operator nie potwierdzały się – następowały krótkotrwałe przerwy w dostawie prądu, lecz nie wykonano zasadniczych prac przewidywanych w ramach wyłączenia. Mamy nadzieję, że tym razem to już ostatnia ogłoszona przerwa i wszystkie zaplanowane prace będą wykonane.

Oprócz przestrefowania sieci wodociągowej zabezpieczamy też przepompownię ścieków przy ulicy Kasztanowej poprzez podstawienie i uruchomienie agregatu.

Informacja na naszej stronie www: https://pukpeko.pl/zaklocenia-w-dostawie-wody-03-07-2024r/

 

Z poważaniem

Tomasz Drozdowski

Dyrektor Zarządu