馃帀 XXIV Marsz 艢ledzia za nami! 馃帀

22 czerwca 2024 roku odby艂 si臋 kolejny, ju偶 dwudziesty czwarty, Marsz 艢ledzia przez Zatok臋 Puck膮.

Z dum膮 informujemy, 偶e Zast臋pca W贸jta Gminy Kosakowo, pan Marcin Bogdan wzi膮艂 udzia艂 w tegorocznym Marszu 艢ledzia. Zast臋pca W贸jta wyrazi艂 r贸wnie偶 nadziej臋, 偶e Marsz 艢ledzia b臋dzie si臋 cieszy艂 nie s艂abn膮cym zainteresowaniem, przyczyniaj膮c si臋 do integracji spo艂eczno艣ci lokalnej.

Wydarzenie tradycyjnie przyci膮gn臋艂o licznych uczestnik贸w, kt贸rzy z wielkim entuzjazmem pokonali tras臋 z Ku藕nicy do Rewy. Marsz 艢ledzia to nie tylko doskona艂a okazja do sprawdzenia swoich si艂, ale tak偶e do podziwiania urok贸w naszego regionu. Pomimo niesprzyjaj膮cej aury, kt贸ra grozi艂a odwo艂aniem wydarzenia, impreza jednak si臋 powiod艂a.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestnik贸w oraz podzi臋kowania dla organizator贸w za doskonale przygotowan膮 imprez臋! 馃寠馃悷

#GminaKosakowo #Marsz艢ledzia #ZatokaPucka
@GminaKosakowo